Bet šport Bet365 Vukadinovic: S Brnom sme sa až do konca strachovali o výsledok

Vukadinovic: S Brnom sme sa až do konca strachovali o výsledok

Ústrednou postavou Zlína v ceste za domácim víťazstvom 2: 1 nad Brnom bol záložník Vukadin Vukadinovic. Po jeho akcích vstřelili “Ševci” oba góly, několika dalšími průniky po pravé straně byl pětadvacetiletý srbský fotbalista permanentním nebezpečím pro obranu Zbrojovky.

“Měli jsme šance. Nechali jsme si ale dát laciný gól, který, nás dostal v závere stretnutia pod tlak. strachovali sme sa do konca o výsledok, “ povedal novinárom po zápase 13. ligového kola Vukadinovic.

v 80. minúte mal na kopačke tretí gól a tým aj nás dostal v závěru utkání pod tlak. Strachovali jsme se do konce o výsledek,” řekl novinářům po utkání 13. ligového kola Vukadinovič.

V 80. minutě měl na kopačce třetí gól a tím i rozhodnutie. Po akcii harb sa dostal sám pred brankára Melichárka, ale ten Bet365 šancu zneškodnil. “Brankár dobre vybehol. Mal som málo času na kľučku povzdychol si Vukadinovic.

V druhom polčase v súboji so súperom dostal lakťom ranu do brucha a len ťažko sa zdvíhal z trávnika. Chcel sa dokonca nechať vystriedať, tréner Páník ho však nechal dohrát. “Cítil jsem se jednu chvíli hodně špatně. Po desiatich minútach som našťastie bolesť rozbehal, “ priznal srbský stredopoliar, ktorý dnešné výhru opísal ako veľa vydretú.

“Brno na nás bylo takticky velmi dobře připraveno. Zatiahlo sa a hrozilo brejky. Zatáhlo se a hrozilo brejky. Bolo veľa nebezpečné. Bylo hodně nebezpečné. Keby Škoda využil v prvom polčase šanca, tak by to bolo inak.Kdyby Škoda využil v prvním poločase šance, tak by to bylo jinak. Našťastie je nepremenil, “ dodal autor oboch gólových prihrávok Zlína.

Pri prvej bránke len dával naslepo ostrý loptu na prvú tyčku. ” Máme dohodli sa, že do tohto priestoru harb alebo Jordan nabiehajú . Našťastie tam bol harb, ktorý len zmenil smer strely, “ popísal prvú gólovú situáciu z 29. minúty.

Při druhé brance Vukadinovič pronikl v 64. minutě z pravé strany do pokutového území a do jeho kľučiek sa báli brnenskí zadáci ostrejšie zasiahnuť. “Vedel som, že môžem poskakovať s loptou. kliček se báli brněnští zadáci ostřeji zasáhnout. “Věděl jsem, že mohu poskakovat s Bet365 míčem. Ak by ma súper fauloval, tak by bola penalta. Pokud by mě soupeř fauloval, tak by byla penalta. Zasekol som si loptu, videl som pred sebou úplne voľného klieštiky. Zasekl jsem si míč, viděl jsem před sebou úplně volného Štípka. Ten už len trafil prázdnu bránku, “ uviedol Vukadinovic.

Na dálku vede souboj se svým bratrem Miljanem, který obléká dres Mladé Boleslavi. Tá v piatok nečakane prehrala v Jihlave 1: 2 a Zlín po dnešnom víťazstve Středočechy v tabuľke o dva body predstihol. “Brácha byl po prohře v Jihlavě smutný. Já jsem musel kvůli němu včera fandit Boleslavi. Naštěstí prohráli a my máme tři body. Tak jsem za to rád,” usmíval se starší z bratrské dvojice Vukadinovičů.