Športový bonus 100 €

Bet šport Športový bonus 100 €
Stávková kancelária 1xbet má naozaj štedré bonusy. Medzi ne patrí odmena za počiatočný vklad. Pokiaľ si vložíme sumu v hodnote do 100 EUR, obdržíme bonus v stopercentnej výške vkladu. Ten obdržíme hneď po prevode peňazí na náš hráčský účet 1xbet. Vloženú sumu sa ale už nedá vybrať bez dodržania uvedených podmienok, ako aj tento bonus nejde kombinovať s ďalšími akčnými ponukami.

Ďalšia zaujímavá akcia je Šťastný piatok. Hráči môžu dostať bonus až do výšky 100 eur, ak si prevedú na hráčsky účet aspoň 1 EUR. Tento bonus je určený pre všetkých hráčov bez rozdielu z ktorej krajiny pochádzajú. Nemenej lákavá je tiež streda, kedy možno dosiahnuť zdvojnásobenie nášho vkladu pri sumách neprevyšujúcich 100 eur. Takže si do nášho kalendára poznačte stredy a piatky, kedy pri troche šťastia získame ďalšie nemalé finančné čiastky.

Vianoce patrí k našim najobľúbenejším sviatkom. Toho sú si vedomí rovnako v stávkovej kancelárii 1xbet, a preto nám pripravili v tomto radostnom období vianočný darček. Môžeme využiť 50 bezplatných stávok. Zahrať si môžeme tiež Christmas Roulette a Common Draw Blackjack s veľmi slušnými výhrami. K tomu postačí vložiť na hráčsky účet iba 20 EUR. Ďalšie peniaze nám pripíše 1xbet ako bonus. Vybrať si je možné však až po vyčerpaní vložených prostriedkov. Ak sa stávky nevyužijú počas nasledujúceho týždňa, budú zrušené. Tým ale špeciálne akcie pre hráčov u spoločnosti 1xbet ( ako u Slovensko Bet365 ) zďaleka nekončí. Bonus Severný pól je určený tým, ktorí hrajú North Pole Roulette. Pri vklade 20 EUR dostaneme 5 EUR. Dvanásť dní Vianoc je zase akciou, pri ktorej vyhrávame za nazbierané body niektorý z darčekov od 100 USD do 1500 USD. Každý deň sa vyberá pätica ľudí, ktorí sa zúčastnia turnaja Golden Ball.

Mnoho špeciálnych akcií ponúka aj kasíno. Pri výbere expresu dňa a stávke na ľubovoľné športové stretnutia sa nám výhra zvýši o 10%. Vklady je možné zadávať iba z vlastného hráčskeho účtu a bonusy sa nepriznávajú. Akcia Telegram umožňuje baviť sa s kamarátmi a rýchlo znižovať rozdiely. Pri vojne kupónov línie live bude náš vklad zvýšený podľa daného koeficientu. Ten sa pohybuje od 30 do 501. Akcia prebieha vždy prvý deň v mesiaci. Spoločnosť 1xbet nám taky pripravila darček k narodeninám. V tento deň dostaneme špeciálny promokód. Aby sme získali prehľad o výške všetkých bonusov, prejdime na sekciu Dostupné výhry.

Bonus u Fantasy futbalu je určený všetkým hráčom zúčastňujúcim sa pravidelných súťaží. Môžeme tak získať až 700 USD každý deň. Okrem toho nám hra dá šancu zahrať si v našom obľúbenom futbalovom družstve. U spoločnosti 1xbet je možnosť poistenia časti vkladu. Výška závisí od koeficientu stretnutia. Zvyšujte svoj rating vykonávaním väčšieho množstva stávok! Určité z toho budeme mať viacero výhod. K ďalším bonusom, ktoré spoločnosť 1xbet ponúka, patrí kompenzácia za nevýherné vklady bez ohľadu na to, že sme utrpeli prehru. Tá sa pohybuje v rozmedzí od 2 USD do 100 USD, od 2 USD do 250 USD a od 10 USD do 500 USD. Preteky 1xRace nám zaistí promokódy, ktoré sa rozdávajú každých 5 – 30 dní. Viac zde: 1xBet Magyar bónusz

Zaujímavé pre nás určite bude použitie promokódu. Určite je veľa pozitívneho na tom vsádzať a nemusieť kvôli tomu nikam chodiť. Preto už viac ako pol milióna ľudí využíva služby stávkovej spoločnosti 1xbet, ktorá sústavne zlepšuje kvalitu ponuky, úroveň služieb, zákazníckej podpory a vzhľadu svojich internetových stránok. Aktivovať promokód sa rozhodne oplatí! Hráči tak zvýši svoju šancu na výhru a zároveň zníži výšku eventuálnej straty pri neúspechu stávky. Na webu sa preto nachádza mnoho výhodných zaujímavých ponúk a široké spektrum pre správny výber. Pred použitím promokódu je nutné ho najskôr aktivovať. Aktiváciu jednoducho prevedieme na internetových stránkach www.1xbet.com. Ak nemáme ešte hráčsky účet, musíme si ho zriadiť. Nie je to ale nijako zložité. Bude nám k tomu stačiť len pár minút. Okrem ďalších zaujímavých bonusov my môžeme prejsť rovno na stránku vitríny z promokódmi. Nájdeme tu stále zaujímavé ponuky. Medzi ne patrí napríklad koleso šťastia, ocenenie stálych hráčov, hra bez rizika, poistenie kurzových stávok, bezplatný vklad na ľubovoľné stretnutia a mnoho ďalších veľmi výhodných hráčskych bonusov. Tento systém pracuje v troch hlavných krokoch. Prvým z nich je pripísanie jednotlivých bodov, ktoré dostávame za každý náš vklad na hráčsky účet. Tie je možné vymeniť za aktuálnu možnosti ocenenia, ktoré potom uplatníme pri hre a tým získame s 1xbet oveľa viac. Ak tieto informácie nie sú pre nás postačujúce a chceme sa dozvedieť o možnostiach využitia promokódov a ďalších zaujímavých bonusov viac, navštívte sekciu 1xbonus a jej podsekcii 1xpromo. Tam sa nám ukážu všetky možnosti. Vedľa každej z nich je ikona i. Po jej rozkliknutí sa nám objaví prehľadné detailné informácie. Pokiaľ ale nenájdeme ani tu odpovede na naše otázky, nie je nič jednoduchšie ako sa obrátiť na nepretržitú službu podpory zákazníkov, kde nám všetko dôkladne objasnia. Použiť k tomu môžeme online chat.