Kontakty 1xbet

Bet šport Kontakty 1xbet
Hoci spoločnosť 1xbet pôsobí vo veľkej časti sveta, hráči majú širokú možnosť sa s ňou skontaktovať. Ponúka naozaj slušný zákaznícky servis prostredníctvom najrozšírenejších komunikačných kanálov.

Vlastníkom stávkovej spoločnosti 1xbet je firma Exinvest Ltd. Jej hlavné sídlo je v cyperskom Limassole. Číslo licencie je #1668/LANG.

Ak sa budeme chcieť spojiť s operátorom, ponúka sa nám možnosť kontaktu pomocou online chatu, ktorý pracuje 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Pre prípad vzniku otázok alebo ponúk je tu spätná väzba. Stačí len napísať správu s kontaktným emailom a najneskôr za 24 hodín bude spracovaná a my dostaneme požadovanú informáciu. K spojeniu možno využiť aj telefóny. Na čísle +44-127-32-56-987 nám tiež ochotne odpovedia naše otázky.

Spoločnosť 1xbet komunikuje so svojimi súčasnými i potenciálnymi zákazníkmi tiež prostredníctvo elektronickej pošty. Stačí len zaslať email na adresu info@1xbet.com. Kontakty na ďalšie oddelenia (bezpečnosť, reklama, partnerstvo, financie) možno získať na požiadanie.