Bet šport Apostas desportivas Sľubné, zatiaľ čo: Solskjær’s Manchester United už na križovatke

Sľubné, zatiaľ čo: Solskjær’s Manchester United už na križovatke

Solskjær už musí zhromaždiť svojich hráčov a obrátiť výsledky kvôli minulým dvom výjazdom, v ktorých United dominovali, ale nedokázali zvíťaziť, zhodili päť bodov, a teda štyri namiesto maximálnych deviatich.

“Musíme sa učiť rýchlo,” uviedol Solskjær po triumfe Palace prostredníctvom otváračky prvej polovice Jordana Ayewa a víťaza 92. minúty Patricka van Aanholta.Medzi tým bol oneskorený ekvalizér Daniel James a príbeh otrhaného United, ktorému Paul Tierney mohol udeliť viac trestov. Minul ten, ktorý udelil, pričom Marcus Rashford zasiahol post, za čo neskôr dostal opovrhnutiahodné rasové zneužívanie. Twitter.

Ľahko sa hovorí, čo Solskjær ponúka, oveľa ťažšie je to: rýchlo vyrásť, stať sa uličníckou stranou, ktorá využije šance, ktoré Sportingbet bonus odvrhne proti Vlkom a palácu, pri odstraňovaní chýb, ako napríklad Victor Lindelöf umožňujúci Jeffrey Schluppovi aby ho vyskočili, a jeho stredný obranný partner Harry Maguire, ktorý spal, keď Ayew postavil Eagles na Old Trafford v ligovom zápase prvýkrát od roku 1979. Prehrať video 0:52 „Trest s klincami“: Solskjær nespokojný s rozhodcom po prehre Crystal Palace – video

Pozitívne však je, že pre United je citeľný tlak, rozohrávka a rôzna úspešnosť troch letných podpisov Solskjæra.James, ktorý sa pripojil za 15 miliónov libier, sa tešil z najžiarivejšieho štartu. Štrajk proti palácu sa blížil ku koncu súťaže, v ktorej 21-ročný mladík trýznil návštevníkov. Keď sa United zbláznili pri hľadaní rovnačky, práve jeho pokoj umožnil vysoko kvalifikovanú koncovku. Vo svojom veku a s nulovými skúsenosťami z Premier League pred príchodom je James surovým talentom, ktorý však pri debute skóroval aj proti Chelsea a v začiatkoch zápasu v Molineux prosperoval.

Wan-Bissaka, £ Nákup za 45 mil. Tiež zaujal.Versus Chelsea, Wolves a Palace, pravý bek, ilustroval, že Solskjær pridal hráča, ktorý je ťažko napadnuteľný a ktorý má veľkú náladu, keď sa pohybuje vpred.

Ako obranca Anglicka, ktorý stál svetový rekord 80 miliónov libier, Maguire je prekvapenie: zatiaľ najmenej presvedčivé – čiastočne zavinené otváračom Palace a tiež chvejúce sa v momentoch proti Chelsea. Aj napriek tomu je v posteli a jeho trieda sa určite objaví. Manchester United a Inter obnovia pôžičkové rozhovory Alexisa Sáncheza Prečítajte si viac

Na iných miestach sú otázniky.V strede poľa vyzerá Paul Pogba ako muž, ktorý je zmätený z toho, že Solskjær nezískal prvotriedny prírastok v partnerstve s Anderom Herrerou a, čo je menej dôležité, s Marouane Fellainim, ktorí nechali United uprostred svetla.

Ak Pogba zlyhá alebo si potrebuje oddýchnuť, nie je tu žiadny Ilkay Gündogan, Rodri, Fernandinho, David alebo Bernardo Silva, ktorý by prevzal vedenie ako Kevin De Bruyne v Manchestri City. Nádejou je, že Scott McTominay preukáže, že je v blízkosti Rodriho alebo Fernandinho triedy ako držiaci hráč, ale je to veľká úloha a jeden z nehmotných nástrojov, ktorý umiestňuje Solskjærov United na ich súčasnú križovatku.

Ďalšia neznáma je v útoku : v sobotu boli iba tri pokusy o cieľ – rovnaký počet, aký sa podarilo Palace. Odkedy Sir Alex Ferguson v roku 2013 odišiel, bol do očí bijúcim problémom nedostatok gólov.Odvtedy sú ich ligovými výnosmi celkovo 64, 62, 49, 54, 68 a 65 – priemer sezóny 61,6 oproti známke City 88,1. Solskjær už stratil najlepšieho strelca uplynulých dvoch sezón Romelua Lukakua, a ak Alexis Sánchez odíde do Internazionale, ešte viac sa tým obmedzí konkurencia Rashfordu a Anthonyho Martiala. Existuje tiež otázka zálohy pre útočníkov prvej voľby: Martial pochybuje o sobotňajšej ceste do Southamptonu kvôli zraneniu (rovnako ako Luke Shaw).

Do polovice októbra budú mať všetci jasnejšie. Po zápasoch proti Southamptonu, Leicesteru, West Hamu, Arsenalu, Newcastlu a Liverpoolu by mala mať odpoveď otázka, akým smerom sa uberá tím Solskjæra.

Nór je rozhodne pozitívnym manažérom. Ako však hovorí, jeho strana musí začať dozrievať – ​​a čoskoro.