Bet šport Bet365 Nespôsobivosť a vek predstavujú hrozbu pre kvalitu na vlakovej stanici Australian Open

Nespôsobivosť a vek predstavujú hrozbu pre kvalitu na vlakovej stanici Australian Open

V priebehu minulého týždňa sa už spomínané temné spomienky na tento turnaj stekajú. V tom čase Andre Agassi, semeno No3 a dvojnásobný majster, vytiahli pred začiatkom uhladeným zápästím; Andy Roddick vkĺzol po „lepkavom“ novom povrchu Rebound Ace a otočil členok. Lleyton Hewitt – obľúbený dav a svetová jednička – a semeno No2, Gustavo Kuerten, v prvom kole prehral s outsidermi. Roger Federer v skvelej podobe, keď Švajčiarsko uzavrelo tretie víťazstvo Hopman Cupu Prečítajte si viac

Flash vpred do roku 2018 a masaker je Bet365 možno ešte komplexnejší. Agassi, teraz tréner Nováka Djokoviča, bude opäť chýbať v Open, tentokrát kvôli nehode na snowboarde.Srbi sa možno nedostanú na štartovú čiaru kvôli chronickému zraneniu pravého lakťa, ktoré ho od júla držia mimo súdu.

Povedali by ste, že zvyšok žrebovania mužov klesá ako muchy, ale muchy v Austrálii. sú skvele rozhodní. Andy Murray je vonku, rovnako ako svet č. 5, Kei Nishikori, a pretrvávajúce pochybnosti sú aj nad riskantnými kolenami Rafa Nadala a Stan Wawrinku.

Na ženskej strane je to takmer také zlé. Serena Williams vystúpila z podujatia, ktoré sa začína týždeň v pondelok, potom, čo sa rozhodla, že bude potrebovať trochu viac času, aby sa zotavila z narodenia svojej dcéry Alexisa Olympiu 1. septembra. Túto úľavu, ktorú môžete počuť?Oh, je to len každá žena v žrebovaní a každá žena, ktorá nedávno porodila a po štyroch mesiacoch nie je v dobrej fyzickej kondícii. ale ani tak by to nebol súd, aby to videl. Austrálčan má v pláne loviť kraby, zdanlivo preto, že niektorí hráči hovorili o bojkotovaní súdu, ktorý nesie jej meno. Súd vyslal niekoľko úprimných názorov na manželstvo osôb rovnakého pohlavia, ktoré sa v Austrálii stalo legálnym v decembri. Teraz pastorka so sídlom v Perthe, už predtým povedala, že tenis je plný lesbičiek a že diabol je zodpovedný za transgender deti.Vo svojej poslednej salve tvrdila, že Austrália zaplatí za výsledok nedávneho referenda.

Keď sa ho pýtali na potenciálneho bojkotu, súd povedal: „Myslím si, že je malicherné, ak to urobia, a hovorí, čo je v ich srdce. Je to veľmi detinské – ale to nie je na mne a nemá to vplyv na mňa. “

Od súdu späť k súdu sa Svetlana Kuznetsová stiahla a nie je jasné, či dvojnásobný majster Australian Open Victoria Azarenka začne. Bývalý bieloruský svet č. 1 sa z osobných dôvodov vytiahol z Aucklandu Classic, keď naďalej bojuje o starostlivosť o svojho syna so svojím Bet365 bývalým. To všetko malo ponúknuť nádej britskej Johanne Kontovi, ale tento týždeň sa stiahla z udalosti v Brisbane so škaredým pravým bokom.

Takže teda v podstate vlakovým vrakom.Austrálska tlač hovorila o tom, čo by mohlo byť „najmocnejšou majoritou, akú sme kedy videli dole“, ale režisér turnaja Open, Craig Tiley, sa na ňu odvážne postavil. “Nie sme nepodobní tomu, kde sme boli v roku 2017,” uviedol. “Máme 128 mužov a 128 žien.”

V tomto okamihu bolo ťažké si predstaviť, ako Tiley chodí po krčmách v Melbourne, ako zúfalý päťčlenný tím v daždivej pondelok večer. , pýtam sa, či má niekto rád hru.

Keď som v posledných rokoch sledoval veľa akcií vo Wimbledone, dospel som k nevyhnutelnému záveru, že milovníci tenisu nemajú radi prekvapenia. V skutočnosti ich skutočne nenávidia. Ak hrá Roger Federer, chce, aby vyhral. Ak nebude hrať, dostanú sa za Murraya, Nadala a za jeden krok Djokoviča.Čo sa týka žien, je to zložitejšie: sestry Williamsovej sa v SW19 rešpektujú viac ako milovali, ale Wimbledon je od dekorácie k oblečeniu závislý na známosti a podozrení zo zmeny. Nikde v športovom svete sa overdog necíti viac doma. Andy Murray: už je skvelý, ale uvidíme ho znova víťaziť? | definujúci moment v turnaji.Odpoveďou však pri týchto príležitostiach je hihňavý závrat, po ktorom nasleduje okamžitá kocovina: ako štvorročná biť po páde po narodeninách.

Myslia si – a majú pravdu – že kvalita tenisu utrpí v neskorších kolách.

A to je strach z tohto Australian Open. Minulý rok sme mali túto predtuchu vo Wimbledone, keď sme sledovali rutinnú korunováciu Federera a na US Open vlani v septembri, keď Nadal nikdy nevyzeral ako strata.

Ale – zlé správy, fanúšikovia tenisu – neistota je budúcnosť.Serena Williamsová sa vráti a hovorí, že chce hrať do roku 2020, ale má 36 rokov – na Štedrý deň tweetovala, že chodila na Wikipédiu, aby skontrolovala svoj vek: „Zabudla som, ako som bola stará.“ Federer, tiež 36, začína tento Australian Open ako veľmi obľúbený, ale čas sa musí začať čoskoro rozprávať.

Takže je možno čas, aby sme začali objímať Dominika Thiema, Alexa Zvereva, Karolina Plisková, Garbiñe Muguruzu a kol. Na FA Cupe, ktorý sa koná tretí víkend, nezabúdajme, že rozruch a obrovské zabíjanie nie sú len diskombulačné. Môžu tiež potvrdzovať život. Opýtajte sa Thomasa Johanssona.