Bet šport Unibet Nick Kyrgios zvyšuje šance Australian Open o víťazstvo Brisbane International

Nick Kyrgios zvyšuje šance Australian Open o víťazstvo Brisbane International

Po zranení kolena sa austrálsky ortuťan pomalým štartom zastavil a bol nútený zachrániť päť bodov zlomu, než sa mu podarilo vybojovať svoj prvý zlom v siedmej hre.

22-ročný old si nárokoval prvý set pred tým, ako prevzal kontrolu nad zápasom po tom, čo jeho americký súper odmietol slúžiť na začiatku druhého setu s dvojitou vadou. displej uzavrel zápas a zapečatil jeho štvrtý kariérny titul.

Vzrušil dav svojim nádherným dotykom na sieti, zatiaľ čo jeho schopnosť vyrovnať tlak jeho príhodami odhadzovala Harrisona z jeho hry.

„Mám milostné spomienky na Brisbane, hral som tu Davis Cup a mal som obrovské víťazstvo nad USA,“ povedal Kyrgios následne na Unibet súde. “Keď som sem prišiel celý týždeň, cítil som sa ako doma…rád sa hrám pred vami, aj keď niekedy to tak nevidíte, ale ja.”

Kyrgios sa stal druhým Austrálčanom, ktorý zrušil trofej v 10-ročnej histórii turnaja po Lleyton Hewitt v roku 2014.Triumf ho posunul o štyri miesta na 17. miesto vo svetovom rebríčku pred Australian Open v tomto mesiaci.

Kyrgios sa často snažil vyrábať svoj najlepší tenis v Grand Slams, ale vstupuje na Australian Open s silný začiatok sezóny vrátane semifinále víťazstva nad svetom No3 Grigor Dimitrov v Brisbane.

Pánske pole pri prvom veľkom buchnutí roku, ktoré sa začína v Melbourne Park 15. januára , bol už zasiahnutý stiahnutím päťnásobných finalistov Andyho Murrayho a bývalého japonského finalistu US Open Kei Nishikoriho. Potvrdenie a vek predstavujú hrozbu pre kvalitu na vlakovej stanici Australian Open | Tim Lewis Prečítajte si viac získala svoj tretí priamy titul, keď získala víťazstvo nad bývalým svetom No1 Caroline Wozniacki na ASB Classic v Aucklande.29-ročný Nemec bol v iskrivej podobe a vystrelil 41 víťazov a urobil len 23 nevynútených chýb, aby vyhral 6-4, 7-6 (4) po 90 minútach.

Goerges, ktorý bol bežcom- do šampióna US Open Sloane Stephens v roku 2016, vyhral prvý set so svojím siedmym esom, ktorý prerušil službu v úvodnom zápase. Zlomila sa znova v prvej hre Unibet druhého setu, predtým ako sa svet No3 vybojoval späť, aby donútil nerozhodnú kravatu. semeno, aby sa titul uzavrel s víťazom na čele.

Goerges povedal, že jej úspech sa zdal „úžasný“ a dodal: „Nejde len o víťazstvo tu, ale o konzistentnosť, ktorú som mal za posledných pár týždňov a mesiacov.To ma privádza k rozruchu a ja si to užívam každý okamih. “

Wozniacki sa medzitým zaviazala, že sa pomsti v Melbourne. Povedala: „Dnes hrala naozaj dobre a minulú sezónu mala skvelý koniec, takže je dobré vidieť, ako túto formu prináša do tohto roku. Pokúsim sa pomstiť sa v Austrálii. “

Goerges, ktorá sa umiestnila na 14. mieste na svete, získala svoje víťazstvá v turnaji Kremlin Cup v Moskve a WTA Elite Trophy v Zhuhai, zatiaľ čo Wozniacki získala najväčší titul svojej kariéry v októbri na finále WTA v Singapure.

Na inom mieste turné britský No2, Heather Watson, prišiel vo svojom druhom kvalifikačnom zápase predčasne zastrašiť, aby dosiahol hlavný kresliť na Hobart International.Napriek zrušeniu prvého setu bojovala späť, aby porazila japonské Nao Hibino 4-6, 7-5, 6-3 a bude čeliť rumunskej Sorane Cirstea v prvom kole turnaja, ktorý vyhrala v roku 2015.

Majsterka 2016 Alize Cornet bola vyslaná v prvom kole rumunskou Mihaela Buzarnescu. Zatiaľ čo v Sydney International, piate semeno a svet č. 11 Kristina Mladenovic odišla počas zápasu proti austrálskej zástupnej karte Ellen Perez uprostred prudko rastúcich teplôt v meste.